Konya Dershane Temizliği

Konya Dershane Temizliği

Okul temizliği, dershane temizliği, kolej temizliği hizmeti veren bir temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Çocukların eğitim gördüğü kurumlarda temizlik ihmal edilmeyecek bir önem içermektedir. Eğitim kurumlarının temizliği yapan temizlik firmaları arasında firmamız sizlere her zaman en iyi hizmet sunmaktadır. Temizliği yaparken kurumunuzda dip, köşe, camlar, çerçeveler, teraslar, banyo, wc, mutfak, kapılar, yerler, masalar, dolaplar, bilgisayarlar, klimalar, halılarınız, koltuklarınız, duvarlarınız, ders görülen sınıflar, sıralar, oturaklar, müdür odası, öğretmenler odası gerekli bölümlerin temizlenmesi gereken tüm alanları en ince ayrıntısına kadar temizlik hizmeti sunuyoruz.

Okul dershane gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur. Bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler, yerlerin temiz olmaması ve yeterli hijyen sağlamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılmaması içten bile değildir. Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmıyla değil yani hijyenik olarak ele alıyoruz.