Konya Fabrika Temizliği

Konya Fabrika Temizliği

Önemle üzerinde durulması, bir işyerinin kaliteli hizmet ve ürün üretmesine yardımcı olacak olan faktörlerden bir tanesi de temizliktir.

Fabrika temizliğinin, ya da Konya ofis temizliğinin bireysel ce yapılması yerine, işinde profesyonel deneyime sahip olan uzmanlara emanet edilmesi çağdaş iş yaşamında da kabul görmüş bir uygulamadır. Fabrikanın ya da ofis in çalıştığı sektöre, ilgilendiği iş alanına yönelik olarak temizlik ihtiyacının belirlenmesi, bu esnada sıklığa, kullanılacak olan temizlik malzeme ve ekipmanlarını da içine alacak şekilde prosedürlerin oluşturması, bu prosedür eğitimlerinin de temizlik personeline verilmesi esastır. Her bir fabrikaya ve ofise özel olarak oluşturulan iş akış şemaları ile şirketin maksimum bir hijyen seviyesinde olması sağlanmaktadır. Fabrika temizliği sırasında, temizlik işçisi fabrika çalışma ortamına uygun, firmaca da kabul görmüş olan uygun iş kıyafetlerini giyer. Üretim sahası girişlerinde ise yine sektöre uygun olarak takılması gereken koruyucu bakım ekipmanlarını takar ve önlemlerini alır.

Fabrika temizliği, hijyenik ürün üretmede de kritik değerde bir konudur. Özellikle gıda, ilaç, yemek sanayinde fabrika temizliği son derece elzem bir konudur. Firmamız her sektöre yönelik olarak fabrika temizliği konusunda deneyim ve detaylı bilgi sahibidir. Ayrıca aday firmanın tarafımızdan beklentileri de yapılacak düzenli toplantılar esnasında karşılıklı olarak aktarılmaktadır. Şirketimiz temizlik işlemleri paralelinde alanda yapılmış olan temizlik faaliyetlerini ve sonrasında yapılmış olan kontrolleri çizelgelere işler ve görünür bir yere asar. Bunun yanında firmamızca sektöre uygun olarak belirlenmiş olan tüm temizlik malzemeleri, maddelerini ve formülleri TSE damgalı olup insan, hayvan ve çevre sağlığına zararlı olmayan doğada çözülebilen maddelerdir.

Fabrika temizliği konusunda geniş bir referans listesine sahip olan firmamız ekonomik fiyat politikalarını sürdürmüş olduğu kaliteli uygulamalar ile birleştirmiş özel bir şirkettir. Bu bakımdan size de tavsiyemiz, fabrika temizliğini işinde deneyimli, önemli referansları taşıyan, kaliteli bir firmaya emanet etmeniz olacaktır. konya ofis temizliği