Konya Önem Temizlik

Yüzlerce yıllık geçmişimizde temizlik, her zaman en ön planda olan bir işlem olmuştur. İnsan, yaşadığı yeri hijyenli ve bakımlı tutmak ister, bu da onun en doğal haklarından bir tanesidir. Arkasına yaslanan kişi evini ya da iş yerini temiz gördüğünde morali yükselir, motivasyonu artar ve içi rahat olur. Onlarca atasözü ve deyim, boş yere yazılmamış ve dilden dile aktarılmamıştır.

Önem Temizlik olarak biz de bu titizlik gerektiren işi son kalite standartlarında yapabilmek için kurulduğumuz günden bu yana ara vermeksizin çabalamaktayız. Sürekli gelişen bir sektör olan temizlik firmaları arasında, Konya'da çok kısa süre içerisinde farkımızı ortaya koyduk ve her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz. Çünkü temizlik, yerinde sayan bir alan değildir. Devamlı bakımlı olması gereken ekipmanlar, yeni formüller ile geliştirilen kimyasal ürünler ve dış cephe ihtiyaçları için kullanılması gereken vinç gibi araçların ciddiyetle yönlendirilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle de kar odaklı değil, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesini baz alarak ilk önceliğimizi sizlerin güler yüzlü bir hizmet almanıza adıyoruz.

Her bir çalışanımız bizler için çok değerli ve önemlidir. Bu nedenle iş sağlığı, hijyen ve iş güvenliği gibi alanlarda eğitimlerini tamamlamış, sertifikalarını gururla taşıyan ekibimiz ile karşınıza çıkıyoruz. İşinin ehli, problemleri pratiklikle çözebilen ekip arkadaşlarımızın motivasyonları daima yüksek, sevdikleri işi yaptıkları için hevesli ve dinamiktir.

2020 yılının ilk aylarından itibaren ortaya çıkarak, global bir problem haline gelen COVID-19 virüsü nedeniyle, yıllardır almakta olduğumuz önlem ve titiz çalışma kriterlerine Sağlık Bakanlığı önerilerini de ekleyerek tamamen steril bir alan yaratıyoruz. Konya şehir içi temizlik sektöründe de önceden hazırladığımız plan ve programlar ile hareket ediyoruz. Ekip arkadaşlarımız, temizlik işleminize geçmeden önce ateş ölçümü, koruyucu giysi, maske ve sperlik giyiyor, eldivenler de dahil olmak üzere önerilen süre içerisinde değişimleri yapılarak hijyen odaklı bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Konya temizlik ihtiyacınız için bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız;

  • Kurumsal Temizlik
  • Ev Temizliği
  • İnşaat Temizliği
  • Dezenfekte
  • Haşere ve Böcek İlaçlama

alanlarında hizmet vermektedir. Bütün yan dallarımız profesyonel ekibimizin büyük bir titizlikle gerçekleştireceği ve işlemlerin sorunsuz tamamlanacağı yüksek kalite standartlarında olmaktadır.

Bize ulaşmak için...

Web sitemizin sağ üst kısmında yer alan telefon numaramızı tuşlayarak müşteri destek hattına bağlanabilirsiniz. İletişim formunu doldurarak sizleri bir an önce arayabilmemiz için telefon numaranızı ve daha hızlı bir görüşme için taleplerinizi forma ekleyebilirsiniz. Detaylı görüşmelerimiz doğrultusunda anlaşmalar sağlanmaktadır. Sizlere de hijyen ve konfor dolacak adresinizin keyfini sürmek kalacaktır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp