HİZMETLER

Önem Temizlik olarak sektörde ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetleri, ekonomik ve bütçe dostu seçeneklerimiz ile değerli müşterilerimize sunuyoruz. Talepleriniz hangi yönde olursa olsun, plan ve programlarını önceden tamamlayarak dakik ve titiz bir iş sağlıyoruz. Bir tık uzağınızda yer alan bilgilerimiz ile sizlerle direkt iletişime geçiyoruz.

Kurumsal Temizlik

Yeni bir iş yerine taşınmanın ardından veya periyodik olarak şirketinizin ihtiyaç duyabileceği kurumsal temizlik ihtiyacınız, Önem Temizlik bünyesi altında hızlı ve akıcı bir şekilde gerçekleşecektir. İşletmenizin gün kaybetmemesi ve işlerinizin aksamaması için derhal harekete geçerek, planlanan süre içerisinde temizlik işleminizi tamamlıyoruz. Kurumsal bir firma olarak zamanlamanın değerinin bilincinde, sizleri zarara uğratmadan temizliğinizi noktalıyoruz.

Ev Temizliği

Günlük hayat bazen o kadar yoğun ve yorucu olur ki, ev temizliği sizler için bir yük haline gelebilmektedir. Buna rağmen çözümü çok basittir. Kolay iletişim ve akıcı görüşmelerimiz doğrultusunda belirlediğiniz gün gelip, ev temizliği hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Bütün işlem, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile gerçekleşmektedir. Temizliğiniz güvenli ve gizlilikle yapılmakta, endişe edeceğiniz hiçbir unsur bulunmamaktadır. Yıllardır Konya şehrinde kaliteli işler başarmamız ve büyüyen referanslarımız da bunu kanıtlar niteliktedir.

Mobil Kapıcılık

Her apartmanın kendine has bir düzeni vardır. Apartman içi, asansörler ve ortak kullanım alanları da yoğun temaslarla kısa süre içinde kirlenebilmektedir. Bunun bilinci ile periyodik olarak veya dilediğiniz günlerde binalarınızın temizliği, dezenfektesi gibi işlemleri kısa sürede tamamlamaktayız. Çöplerinizin boşaltılması, kapı önleri ve bina dışındaki dokunuşa ihtiyaç duyulan her bölgeyi büyük bir titizlikle temizlemekteyiz.

İnşaat Temizliği

Ev veya iş yerlerinize yerleşme vakti ancak öncesinde pırıl pırıl olması gerekiyor. Tam bu anda Önem Temizlik olarak devreye giriyor ve eşyalarınız taşınmadan önce sizler için tertermiz ediyoruz. Böylece ağır bir iş yükü olan inşaat temizliği omuzlarınızdan kalkmış oluyor, keyfini süreceğiniz yeni adresinizi kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Dezenfekte

Yoğun olarak kullanılsın ya da kullanılmasın, ev ve iş yerlerinin düzenli aralıklarla dezenfekte işlemine ihtiyacı olmaktadır. En doğrusu ise belli periyotlar halinde Önem Temizlik ile iletişime geçilerek haber verilmesi olacaktır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve insan sağlığına negatif yönde etki etmeyecek dezenfektan ürünleri kullanıyoruz.

Böcek ve Haşere İlaçlama

Kimyasal mücadele, biyolojik mücadele ve fiziksel mücadele olarak üç farklı ilaçlama yöntemimizle böcek ve haşere sorunlarınızın kökünden çözülebilmesi adına hızlı ve temiz bir iş yapıyoruz. Kalıcı bir uygulama olması için önceden hazırlık yapıyor ve hangi böcek veya haşere ilaçlanacak, uygulama yapılan alanın büyüklüğü ve ilaçlama sırasında alan çevresinden gelebilecek dış faktörlere karşı önlem alıyoruz. Bu hizmette haşere türlerine uygun, onlar için özel olarak hazırlanmış Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler tercih ediyoruz.

KURUMSAL TEMİZLİK EV TEMİZLİĞİ İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Dershane Temizliği

Okul Temizliği

Ofis Temizliği

Hastane Temizliği

Fabrika Temizliği

Camii Temizliği

Haşere Böcek İlaçlama

Evde Koltuk Halı Temizliği

Halı Yıkama Konya

Yerinde Koltuk Yıkama

İnşaat Sonrası Temizlik

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Yangın Sonrası Temizlik

Platform Kiralama

Vinç Kiralama

Aliminyum İskele Kiralama

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp